Main area
.

Meldeliste Swim and Run

Meldeliste  Swim and Run / Südstadt 07.04.2019
Stand: 15.03.2019

Lizenz Nachname Vorname JG Verein
400086 Burtscher Chiara 2004 Tri Team Bludenz
137207 Burtscher Larissa 2003 Tri Team Bludenz
931855 Chaid Maximilian 2005 Triathlonclub Kagran
858840 Copic Sara 2005 Tri Team 1. USC Traun
406707 Dominik Ekaterina 2005 Tri-Union Lungau
448265 Dorninger Jakob 2003 RATS Amstetten Sportunion
606043 Dorninger Tilen 2005 RATS Amstetten Sportunion
36296 Entner Jannik 2004 RATS Amstetten Sportunion
206625 Erber Katharina 2001 Triathlonverein Kitzbühel
621903 Fink Jakob Elias 2000 RATS Amstetten Sportunion
757624 Freisinger Matthias 2002 TRI-X-Kufstein
614141 Freisinger Simon 2005 TRI-X-Kufstein
keine Lizenz Fuchs Sebastian 2002 SIG HARREITHER
405317 Fussenegger Jakob 2003 Triathlonclub Dornbirn
166047 Hämmerle Sarah 2002 Triathlonclub Dornbirn
725402 Haubenwallner Johannes 2005 Hoadläufer Tri Team
298373 Hochleitner Anna 2001 TRI-TEAM Hallein
479161 Hufnagl Katja 2000 PSV Tri-Linz
967299 Hufnagl Lisa 2002 PSV Tri-Linz
keine Lizenz Kaiser Jakob 2001 TriTeamHallein
705510 Koglbauer Hannah 2003 Sportunion Triathlonverein Wiener Neustadt
572815 Kropko Marta 2003 Sportunion Triathlonverein Wiener Neustadt
816220 Kropko Marton 2005 Sportunion Triathlonverein Wiener Neustadt
108245 Künz Noah 2002 Tri Team Bludenz
121546 Künz Samuel 2005 Tri Team Bludenz
636950 Leitner Patrik 2004 Tri Team 1. USC Traun
250800 Meier Jakob 2003 Tri Team Bludenz
962397 Meier Moritz 2000 Tri Team Bludenz
858516 Piller Julian 2004 RATS Amstetten Sportunion
660798 Pölzgutter Christoph 2000 Tria Team NÖ West
96917 Rittsteuer Katharina 2005 1. LC Parndorf / TRI Team Parndorf
96917 Rittsteuer Katharina 2005 1. LC Parndorf / TRI Team Parndorf
700265 Sifferlinger Yara 2004 SU TRI STYRIA
54045 Sorger Anja 2004 Triathlonclub Dornbirn
keine Lizenz Thomas Windischbauer 2003 TRI-Swimmers WELS
820519 Totschnig Pia 2000 Raika Tri Telfs
667153 Urbaniak Benjamin 2003 P3 TRISPORTS TEAM
667153 Urbaniak Benjamin 2003 P3 TRISPORTS TEAM
160992 Vesely Felix 2004 1. TTC Innsbruck
930407 Vesely Florian 2002 1. TTC Innsbruck
133476 Vesely Teresa 2001 1. TTC Innsbruck
131191 Vesely Verena 2001 1. TTC Innsbruck
821212 Vollmann David 2003 1. LC Parndorf / TRI Team Parndorf